لطفا صبر کنید ...معرفی طبقات مجموعه

طبقه ی همکف ساختمان شماره ۱


سالن انتظار مجموعه، واقع در طبقه ی همکف ساختمان شماره ی ۱، با فضایی مناسب و در خور و طراحی چشم نواز به منظور رفاه همراهان محترم بیماران بنا شده است.


درمانگاه فوق تخصصی


طبقه ی اول ساختمان شماره ی ۱، به عنوان درمانگاه فوق تخصصی و با حضور پزشکان حرفه ای و سرشناس آماده ی خدمت رسانی به بیماران محترم می باشد.


واحد لیزر و لیزیک


واحد لیزر و لیزیک واقع در طبقه ی دوم ساختمان شماره ی ۱ که در صورت نیاز بیماران عزیز به انجام معاینات تکمیلی به این طبقه هدایت می شوند.


واحد حسابداری، اداری و مدیریت


واحد حسابداری، اداری و مدیریت مرکز، واقع در طبقه ی سوم که در تلاش است ضمن ارائه ی خدمات با بهترین کیفیت و ایجاد فضای مناسب جهت رفاه حال مراجعین محترم، پیشنهادات و انتقادات آن ها را با گوش جان پذیرفته و در راستای خدمات رسانی بهتر اعمال نماید.


بخش بستری


طبقه ی چهارم ساختمان شماره ی ۱ جهت مراقب از بیماران پس از عمل جراحی که تلاش شده است در این مدت، علاوه بر رسیدگی های درمانی لازم، محیطی توام با آرامش برای این  عزیزان فراهم گردد.


بخش جراحی


بخش جراحی کلینیک نوردیدگان واقع در طبقه ی پنجم ساختمان شماره ۱، با پیشرفته ترین دستگاه های جراحی و با بهره گیری از پرسنل مجرب و کارآزموده روزانه چندین عمل جراحی را با موفقیت به انجام رسانده و به عنوان قلب تپنده ی این مرکز، با قدرت مشغول به فعالیت می باشند.


طبقه همکف ساختمان شماره ۲


در طبقه همکف ساختمان شماره ی ۲ سعی شده با ایجاد فضای مناسب و چیدمان چشم نواز، شرایط مناسبی را جهت انتظار بیماران عزیز و همراهان گرامی آن ها به منظور پذیرش مهیا کنیم.


واحد عینک سازی


واحد عینک سازی در طبقه ی همکف ساختمان شماره ی ۲ با جدیدترین و متنوع ترین نمونه ها، امکان سفارش و خرید انواع عینک های طبی و آفتابی را برای مراجعه کنندگان عزیز فراهم کرده است.


درمانگاه تخصصی


درمانگاه تخصصی در طبقه ی اول ساختمان شماره ی ۲ با اتاق های مجزا و آمادگی پذیرش همزمان بیماران توسط چندین متخصص کارآزموده، تعبیه شده است.


کلیه حقوق این قالب برای نوردیدگان محفوظ می باشد