لطفا صبر کنید ...

درباره ما

کلینیک نور دیدگان در سال ۱۳۸۰ با همت گروهی از چشم پزشکان در کرج راه اندازی شد ، با تلاش بی شاعبه و صادقانه پزشکان پرسنل مرکز و استقبال شهروندان محترم خدمات ارائه شده از نظر کمیت و کیفیت روزبه روز پیشرفت نمودن و با توجه به افزایش جمعیت شهر و بخصوص تبدیل کرج به مرکز استان ، نیاز به تاسیس یک کلینیک بزرگ و کاملا پیشرفته چنان که شایسته شهروندان عزیز باشد احساس می شد . اکنون با گذشت بیش از یک دهه از شروع به کار مرکز اول ، افتخار داریم در مرکز جدید در فضای مناسب و با پیشرفته ترین امکانات روز دنیا در خدمت مردم شریفمان باشیم .

تاریخچه

مرکز جراحی های چشم نوردیدگان از سال ۱۳۸۱ تحت غالب شرکت های سهامی خاص و با نام گروه پزشکی نوردیدگان توسط عده ای از چشم پزشکان تاسیس و مورد بهره برداری قرار گرفت و در حال حاضر با بهره گیری از ۴۳ جراح و متخصص و فوق تخصص چشم بصورت سهامدار و غیر سهامدار بعنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز فوق تخصصی چشم پزشکی استان البرز و یکی از مجهزترین مراکز مشابه خود در سطح خاورمیانه مشغول به ازائه خدمت به بیماران عزیز می باشد .

فضای فیزیکی

ساختمان جدید این مرکز در دو بلوک (یکی در ۸ طبقه ودیگری در ۲ طبقه ) در یکی از بهترین نقاط شهر کرج با چشم انداز عالی و معماری و مهندسی مثال زدنی ساخته و مورد بهره برداری قرار گرفته است و درآن سعی ده گردیده با طراحی مدرن لحظات کم استرس و راحتی را برای بیماران خود فراهم آورد .

توسعه پرسنلی

به علت گسترده شدن تنوع خذمات تشخیص درمانی چشم پزشکی آموزش مستمر و ارتقای دانش و توانمندی پرسنل بخش های مختلف ، یک امر ضروری است و این مهم در دستور کاری جدی مدیران و برنامه ریزان کلینیک می باشد .

چشم انداز

وجود بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی چشم پزشکی با هدف ارتقای سطح خدمات تشخیص درمانی چشم پزشکی در حد قابلیت بستری نمودن بیماران نیازمند به درمان های خاص چشم پزشکی بصورت شبانه روزی ، چالش جدی و مورد نیاز منطقه در دستور کار هیئت مدیره قرار داد .

بخش های درمانی

این مرکز با اختصاص فضای فیزیکی مناسب سعی نموده است تا نیازهای درمانی بیماران چشم را به شرح ذیل مرتفع سازد :

بخش کامل معاینات تخصصی و فوق تخصصی چشم

بخش کامل و پیشرفته اقدامات تشخیصی ، تخصصی و فوق تخصصی چشم

اپتومتری

واحد ساخت و فروش عینک های طبی و آفتابی

واحد فروش و آموزش استفاده از لنزهای تماسی  نرم و سخت

بخش کامل و پیشرفته عکس برداری های رنگی و لیزری چشم

بخش کامل و پیشرفته لیزرهای درمانی

بخش کامل و پیشرفته لیزیک ، لازک

بخش مشاوره قبل از عمل نوار قلب

بخش جراحی با اتاق های عمل کاملا مجهز و ریکاوری

بخش بستری و تحت نظر مشتمل بر ۵ اتاق بستری و ۲ اتاق آماده سازی


کلیه حقوق این قالب برای نوردیدگان محفوظ می باشد